INFORMATIVNI DNEVI SREDNJA ŠOLA in DIJAŠKI DOM

Petek, 14. 2. 2020 ob 9.00 in 15.00 uri
Sobota, 15. 2. 2020 ob 9.00 uri

Program dogodka:
  • sprejem, nagovor direktorja zavoda in kratek kulturni program (šolska telovadnica),
  • prost ogled šole, avla MIC – dijaška skupnost, dijaški dom, naravoslovje, družboslovje,
  • prost ogled učilnic in delavnic v MIC.
Predstavitev programov Srednjega poklicnega izobraževanja:
Predstavitev programov Poklicnego tehniškega izobraževanja (3+2):
Predstavitev programov Srednjega strokovnega izobraževanja:

INFORMATIVNI DNEVI VIŠJA STROKOVNA ŠOLA

Petek, 14. 2. 2020 ob 9.00 in 15.00 uri
Sobota, 15. 2. 2020 ob 9.00 uri

Program dogodka:
  • uvodni nagovor v veliki predavalnici B110 (MIC, 1. nadstropje),
  • ogled MIC-a in delavnic,
  • razstavni prostor in projektni inkubator.

Predstavitev višješolskih študijskih programov:

INFORMATIVNI DNEVI MIC in IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH

Petek, 14. 2. 2020 ob 9.00 in 15.00 uri
Sobota, 15. 2. 2020 ob 9.00 uri

Program dogodka:
  • sprejem, nagovor direktorja zavoda in kratek kulturni program (šolska telovadnica)
  • avla MIC – stojnica za izobraževanje odraslih in poklicna usposabljanja v okviru projektov

Na informativnem dnevu se bodo predstavila naslednja partnerska podjetja šole:

  • Aluminium Kety Emmi d.o.o.

    Predstavitev podjetja Aluminium Kety, Emmi s svojim proizvodnim programom.

  • SSI SCHAEFER d.o.o.

    Predstavitev podjetja SSI SCHÄFER s svojim montažnim programom.

  • Renault Slovenia

    Svoj prodajni program osebnih vozil predstavlja Renault.

  • Scania Slovenija d.o.o.

    Predstavili se bodo s svojim tovornim programom.

  • GKN Driveline Slovenija d.o.o.

    Predstavitev podjetja GKN Driveline s svojim proizvodnim programom za avtomobilsko industrijo..

  • ARCONT IP d.o.o.

    Predstavitev proizvodnega programa podjetja Arcont.

  • Paloma d.d.

    Predstavitev proizvodnega progama podjetja Paloma.

  • Porsche Slovenija d.o.o.

    Predstavili se bodo s svojim prodajnim programom.

  • Rosenbauer d.o.o

    Predstavili bodo svoj proizvodni program: gasilsko opremo ter gasilska vozila.

  • PALFINGER d.o.o.

    Predstavitev podjetja PALFINGER s svojim proizvodnim programom.

  • TALUM d.d.

    Predstavitev podjetja TALUM s svojim proizvodnim programom.

  • LASERTEHNIK MARFIN d.o.o.

    Predstavitev podjetja LASERTEHNIK s svojim proizvodnim programom.

  • Moto-nautika d.o.o.

    Predstavili se bodo s prodajnim programom Yamaha.

  • Autocommerce, d.o.o. PE Maribor

    Predstavili bodo svoj prodajni in servisni program blagovne znamke Mercedes.

  • ALCHROM Thies d.o.o.

    Predstavitev podjetja ALCHROM s svojim programom proizvodnje procesne opreme.

Vam je všeč, kaj bomo predstavili? Delite to stran naprej!