Govorilne ure - 1. semester 2018/19

Zap. št.Priimek in ime učiteljaRazrednik oddelkaGovorilne ure, dan v tednuUra (od - do)Prostor
1 Arnuš Ramona 1.b/1 sreda 11.20 - 12.05 C004/A122
2 Bandelj Andreja ----- torek 9.10 - 9.55 C002
3 Bele Branko 1.c/1 petek 9.10 - 9.55 C110
4 Bezjak Marjan ----- četrtek 13.45 - 14.15 A122
5 Brumec Zadravec Živa ----- torek 9.10 - 9.55 C209/A122
6 Ciringer Zmago 2.d/2 sreda 7.30 - 8.15 C304
7 Cizl Boris ----- torek 10.15 - 11.00 A122
8 Dobrin Laura 3.b/2 četrtek 10.15 - 11.00 C203/A122
9 Dvoršič Suzana 3.a/1 ponedeljek 8.15 - 9.05 C309
10 Fras Julija 1.e/2 ponedeljek 12.10 - 12.55 C005/A122
11 Gajšek Franc 2.d/1 sreda 9.10 - 9.55 C311
12 Gradišnik Breznik Maja 3.a/2 četrtek 11.20 - 12.05 C102/A122
13 Gregorc Branko ----- ponedeljek 11.20 - 12.05 A011
14 Hanželj Mojca 2.c/2 četrtek 10.15 - 11.00 C003/A122
15 Horvat Tomislav 2.b/2 torek 10.15 - 11.00 A208
16 Jakopič Franc 1.a/2 ponedeljek 9.00-10.00 C305
17 Jemenšek Anka 2.c/1 četrtek 10.15 - 11.00 C204/A122
18 Juršič Marko ----- sreda 10.40-11.20 A011
19 Knez Boris 3.c/1 ponedeljek 11.20 - 12.00 B104
20 Kop Jožef ----- sreda 12.10 - 12.55 A010
21 Kos Petar ----- petek 9.10 - 10.00 C302
22 Krepša Franci 1.d/2 torek 11.20 - 12.05 C301
23 Kukovec Miha ----- torek 8.20 - 9.05 A112
24 Lep Jolanda ----- petek 10.15 - 11.00 A114
25 Majcenovič Katja 2.a/2 četrtek 9.10 - 9.55 C113
26 Marek Crnjac Leila 1.a/1 ponedeljek 10.15 - 11.00 C104
27 Marjanovič Vlasta 4.b/1 ponedeljek 11.20 - 12.10 C203/A122
28 Merklin Dušan ----- sreda 10.15 - 11.00 A010
29 Mertelj Manja 4.a/1 petek 10.15 - 11.00 C102/A122
30 Meznarič Matej ----- po dogovoru
31 Mihelak Matej ----- četrtek 12.10 - 12.50 B017
32 Milošič Iztok ----- sreda 10.00 - 10.30 A122
33 Mlinarič Franc ----- po dogovoru
34 Ozebek Stanislav ----- sreda 12.10 - 12.55 A010
35 Pečar Josip ----- po dogovoru
36 Perko Ivan ----- sreda 12.10 - 12.55 A010
37 Pernek Bogdan ----- petek 8.15 - 9.00 C009
38 Pernek Mira ----- petek 9.00 - 10.00 C212
39 Podbrežnik Andrej ----- torek 12.10 - 12.55 A122
40 Premzl Željka 1.b/2 ponedeljek 12.10 - 12.55 C211/A122
41 Pustinek Janez ----- sreda 8.20 - 9.05 A015
42 Rajšek Bojan ----- po dogovoru
43 Roj Edvard ----- četrtek 12.20 - 13.00 D011
44 Sabolek Zdenka 3.d/2 torek 8.20 - 9.05 C202
45 Smole Aleš 4.c/1 četrtek 8.20 - 9.05 A106
46 Šenveter Jernej 1.d/1 sreda 10.15 - 11.00 A204/A122
47 Šijanec Viktorija 2.b/1 četrtek 10.15 - 11.00 C212
48 Šteflič Srečko ----- po dogovoru
49 Štraser Metka ----- po dogovoru
50 Šuhel Boštjan 1.e/1 petek 8.20 - 9.05 A209
51 Tamše Roman 1.c/2 torek 8.20 - 9.00 D011
52 Tertinek Beno ----- ponedeljek 7.45 - 8.15 A010
53 Tramšek Jolanda ----- četrtek 12.10 - 12.55 A122
54 Volk Vladimira 3.b/1 petek 10.15 - 11.00 C208/A122
55 Vudler Aleksander ----- ponedeljek 9.10 - 9.55 A113
56 Weissensteiner Irena 2.a/1 četrtek 10.15 - 11.00 C108
57 Zelenc Vanja 2.e/2 ponedeljek 8.20 - 9.05 D011
58 Žunkovič Franc 3.c/2 sreda 9.00 - 10.00 A110