Govorilne ure - 2. semester 2019/20

Zap. št.Priimek in ime učiteljaRazrednik oddelkaGovorilne ure, dan v tednuUra (od - do)Prostor
1 Arnuš Ramona 2.b/1 petek 10.15-11.00 C004/A122
2 Bandelj Andreja ---- sreda 8.15 - 9.05 C002
3 Bele Branko 2.c/1 petek 9.10 - 9.55 C110
4 Benko Marjan ----- torek 7.30 - 8.15 A011
5 Bezjak Marjan ----- sreda 11.20 - 12.05 A017
6 Ciringer Zmago 3.d/2 torek 11.20 - 12.05 C304
7 Cizl Boris 1.a/2 torek 9.10 - 9.55 C311
8 Dobrin Laura 1.b/2 ponedeljek 9.10 - 9.55 C204
9 Draškovič Mitja ----- sreda 11.20 - 12.05 D011
10 Dvoršič Suzana 4.a/1 torek 11.20 - 12.05 C309
11 Fras Julija 2.e/2 torek 10.15 - 11.00 A122
12 Gajšek Franc 1.e/1 petek 10.15 - 11.00 C311
13 Gašparič Valerija ----- torek 9.10 - 9.55 C209
14 Gradišnik Breznik Maja 1.e/2 četrtek 11.20 - 12.05 C102/A122
15 Gregorc Branko ----- sreda 10.15 - 11.00 A011
16 Hanželj Mojca 3.c/2 sreda 13.00-13.45 C003/A122
17 Horvat Tomislav 3.b/2 petek 9.10 - 9.55 A208
18 Jakopič Franc 2.a/2 torek 10.00 - 11.00 C304
19 Jemenšek Anka 3.c/1 sreda 9.10 - 9.55 C204/A122
20 Juršič Marko 1.d/2 sreda 8.20 - 9.05 A011
21 Knez Boris 4.c/1 torek 8.20 - 9.05 B104
22 Kop Jože ----- ponedeljek 7.30 - 8.15 A011
23 Kos Petar ----- sreda 10.00 - 11.00 C302
24 Krepša Franci 2.d/2 ponedeljek 11.20 - 12.05 A122
25 Kukovec Mihael ----- petek 9.10 - 9.55 B113
26 Lep Jolanda ----- petek 10.15 - 11.00 A117
27 Majcenovič Katja 3.a/2 sreda 9.10 - 9.55 C113
28 Marek Crnjac Leila 2.a/1 sreda 9.10 - 9.55 C104
29 Marjanovič Vlasta 1.a/1 ponedeljek 11.20 - 12.05 C203
30 Merklin Dušan 1.c/2 četrtek 13.00 - 13.45 A011
31 Mertelj Manja 1.d/1 četrtek 9.10 - 9.55 C102/A122
32 Mihelak Matej ----- torek 9.10 - 9.55 A122
33 Milošič Iztok ----- ponedeljek 10.15 - 11.00 B112/A122
34 Oberški Željko ----- sreda 8.20 - 9.05 A017
35 Ozebek Stanislav ----- ponedeljek 7.30 - 8.15 A011
36 Perko Ivan ----- ponedeljek 12.10 - 12.55 A011
37 Pernek Bogdan 1.f/1 ponedeljek 9.10 - 9.55 C009
38 Pernek Mira ----- sreda 12.00 - 13.00 A122
39 Podbrežnik Andrej 1.c/1 torek 9.10 - 9.55 C112
40 Premzl Željka 2.b/2 četrtek 9.10 - 9.55 C211
41 Sabolek Zdenka 1.b/1 petek 9.10 - 9.55 C202
42 Smole Aleš ----- sreda 8.20 - 9.05 A106
43 Stariha Janja ----- sreda 13.00 - 13.45 C003/A122
44 Šenveter Jernej 2.d/1 petek 10.15 - 11.00 A204/A122
45 Šijanec Viktorija 3.b/1 petek 10.15 - 11.00 C212
46 Šuhelj Boštan 2.e/1 četrtek 13.00 - 13.45 A122
47 Tamše Roman 2.c/2 ponedeljek 8.20 - 9.00 D011
48 Tertinek Beno ----- ponedeljek 12.10 - 12.55 A011
49 Tramšek Jolanda ----- četrtek 11.20 - 12.55 A122
50 Trojnar Kvas Snežna ----- sreda 13.00 - 13.45 A122
51 Volk Vladimira 4.b/1 torek 10.15 - 11.00 C209
52 Vudler Aleksander ----- sreda 8.20 - 9.05 A113
53 Weissensteiner Irena 3.a/1 torek 10.15 - 11.00 C108
54 Zelenc Vanja 3.e/2 ponedeljek 12.10 - 12.55 D011