Loading Dogodki
19
avgust

POPRAVNI, DOPOLNILNI IN PREDMETNI IZPITI – JESENSKI ROK

ponedeljek, 19. avgusta

ANGLEŠČINA (TAN)
STROKOVNA ANGLEŠČINA (SAN)

Izpraševalca: Hanželj Mojca, Podbrežnik Andrej

  • PISNI IZPIT ob 8.00 v učilnici C003
  • USTNI IZPIT ob 9.00 uri v učilnici C003

Izpitna komisija:

  • Hanželj Mojca – izpraševalka, članica
  • Podbrežnik Andrej – izpraševalec, član
  • Fras Julija – predsednica

 

TEHNIŠKA MEHANIKA (TEM)
OSNOVE OBDELAVE PODATKOV (OOP)
UVOD V TEHNIČNO KOMUNIKACIJO (UTK)

Izpraševalec: Bele Branko

  • PISNI IZPIT ob 8.00 v učilnici C111
  • USTNI IZPIT ob 10.00 uri v učilnici C111

Izpitna komisija:

  • Bele Branko – izpraševalec
  • Cizl Boris – član
  • Arnuš Ramona – predsednica

 

INTERESNE DEJAVNOSTI (IND)
KEMIJA (KEM)
LIČARSKA DELA (LID)
NARAVOSLOVJE (NAR)

Izpraševalci: Dvoršič Suzana, Merklin Dušan, Volk Vladka

  • USTNI IZPIT (IND, KEM, LID, NAR) IN IZDELAVA IZDELKA Z ZAGOVOROM (LID) ob 8.00 v učilnici C308

Izpitna komisija:

  • Dvoršič Suzana – izpraševalka, članica
  • Volk Vladka – izpraševalka, članica
  • Merklin Dušan – izpraševalec, predsednik

 

GRADNJA MEHATRONSKIH SISTEMOV (GMS)
PNEVMATIKA IN HIDRAVLIKA (PIH)

Izpraševalec: Juršič Marko

  • PISNI IZPIT ob 7.30 v učilnici B104
  • USTNI IZPIT ob 9.30 uri v učilnici B104

Izpitna komisija:

  • Juršič Marko – izpraševalec
  • Golob Boštjan – član
  • Oberški Željko – predsednik

 

ENERGETSKI SISTEMI (ENS)

Izpraševalec: Kos Petar

  • PISNI IZPIT ob 8.00 v učilnici C303
  • USTNI IZPIT ob 9.30 uri v učilnici C303

Izpitna komisija:

  • Kos Petar – izpraševalec
  • Krepša Franci – član
  • Weissensteiner Irena – predsednica

 

NAČRTOVANJE KONSTRUKCIJ (NAK)
POGONSKI MOTORJI (POM)

Izpraševalca: Gajšek Franc, Horvat Tomislav

  • PISNI IZPIT (NAK) ob 7.30 v učilnici A205
  • USTNI IZPIT (POM) ob 7.30 uri v učilnici A207
  • USTNI IZPIT (NAK) ob 9.30 uri v učilnici A207

Izpitna komisija:

  • Gajšek Franc – izpraševalec, član
  • Horvat Tomislav – izpraševalec, član
  • Ozebek Stanislav – član
  • Šenveter Jernej – predsednik
Podrobnosti
Datum: ponedeljek, 19. avgusta
Dogodek kategorijaSrednja šola
Organizator
Odgovorna oseba: TŠC Maribor
Telefon: 02/229-57-56
Email:
Spletna stran: www.tscmb.si