Loading Dogodki
20
avgust

POPRAVNI, DOPOLNILNI IN PREDMETNI IZPITI – JESENSKI ROK

torek, 20. avgusta

SLOVENŠČINA (SLO)

Izpraševalki: Dobrin Laura, Štraser Metka

  • PISNI IZPIT ob 7.30 v učilnici C205
  • USTNI IZPIT ob 9.30 uri v učilnici C205

Izpitna komisija:

  • Dobrin Laura – izpraševalka, članica
  • Štraser Metka – izpraševalka, članica
  • Premzl Željka – predsednica

Izpraševalka: Slana Suzana

  • PISNI IZPIT ob 7.30 v učilnici C201
  • USTNI IZPIT ob 9.30 uri v učilnici C201

Izpitna komisija:

  • Slana Suzana – izpraševalka
  • Grošelj Pavlina – članica
  • Draškovič Mitja – predsednik

 

UPORABNA MATEMATIKA (UMA)

Izpraševalka: Mertelj Manja

  • PISNI IZPIT ob 8.00 v učilnici C101
  • USTNI IZPIT ob 10.00 uri v učilnici C101

Izpitna komisija:

  • Mertelj Manja – izpraševalka
  • Strnad Jasna – članica
  • Majcenovič Katja – predsednica

 

UČINKOVITA RABA ENERGIJE (URE)
SODOBNA GRADIVA (SOG)

Izpraševalci: Bele Branko, Horvat Tomislav, Kos Petar

  • PISNI IZPIT (URE) ob 8.00 v učilnici C303
  • USTNI IZPIT (SOG) ob 8.00 uri v učilnici C305
  • USTNI IZPIT (URE) ob 10.00 uri v učilnici C305

Izpitna komisija:

  • Bele Branko – izpraševalec, član
  • Kos Petar – izpraševalec, član
  • Kop Jožef – član
  • Horvat Tomislav – izpraševalec, predsednik

 

HIDRAVLIČNI IN PNEVMATSKI SISTEMI (HPS)
MEHANSKI SISTEMI (MSI)

Izpraševalca: Gajšek Franc, Šuman Andrej

  • PISNI IZPIT (MSI) ob 8.00 v učilnici C312
  • USTNI IZPIT (HPS, MSI) ob 10.00 uri v učilnici C312

Izpitna komisija:

  • Gajšek Franc – izpraševalec, član
  • Šuman Andrej – izpraševalec, član
  • Vidovič Srečko – predsednik

 

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE Z DELOM (PUD)

Izpraševalec: Toplak Boris

  • IZPIT ob 8.00 v učilnici A111

Izpitna komisija:

  • Toplak Boris – izpraševalec
  • Vudler Aleksander – član
  • Jemenšek Anka – predsednica

 

MEHATRONSKI SISTEMI (MES)

Izpraševalec: Juršič Marko

  • IZDELAVA IZDELKA OZ. STORITVE Z ZAGOVOROM ob 7.30 v učilnici B104

Izpitna komisija:

  • Juršič Marko – izpraševalec
  • Šuhel Boštjan – član
  • Kukovec Mihael – predsednik
Podrobnosti
Datum: torek, 20. avgusta
Dogodek kategorijaSrednja šola
Organizator
Odgovorna oseba: TŠC Maribor
Telefon: 02/229-57-56
Email:
Spletna stran: www.tscmb.si